چاپ روی لیوان و ماگ تبلیغاتی

عملیات چاپ روی لیوان سرامیکی معمولا با 2 هدف کلی صورت می پذیرد که اولی به منظور ارائه لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی میباشد و در حالت دوم شخصی قصد هدیه دادن یک کادوی اختصاصی را به طرف مقابل دارد. در ادامه به معرفی انواع لیوان های قابل چاپ می پردازیم. در صورت تمایل برای سفارش لیوان مورد نظر از طریق فرم سفارش سریع آنلاین که در پایین این صفحه قرار دارد اقدام فرموده و به راحتی عکس خود و مشخصات سفارش را برای ما ارسال نمایید. هدف ما آسان سازی روند سفارش برای مشتری می باشد.

موارد استفاده لیوان و ماگ تبلیغاتی


چاپ لیوان تبلیغاتی به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی برای شرکت ها
لیوان با چاپ عکس شخصی به عنوان هدیه روزهای خاص برای عزیزان
چاپ لیوان ویژه ایام و مناسبت های مختلف

لیوان های تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین محصولات در گروه هدایای تبلیغاتی است .

بدلیل کاربرد همیشگی و تنوع بالای لیوان تبلیغاتی ، هنوز هم یکی از بهترین و پرفروشترین هدیه های تبلیغاتی به شمار می رود.

انواع ماگ و لیوان های تبلیغاتی


لیوان سرامیکی تبلیغاتی، لیوان حرارتی تبلیغاتی یا ماگ حرارتی ، لیوان چینی تبلیغاتی ، لیوان فلزی تبلیغاتی (یا ماگ فلزی)، لیوان پی وی سی یا ماگ پلاستیکی و لیوان پلاستیکی

همچنین بر اساس نوع و قابلیت چاپ به لیوان سابلیمیشن (لیوان های تبلیغاتی که بدلیل پوشش خاصی که دارند امکان چاپ و انتقال تبلیغ شرکت بصورت پرینت رنگی و حتی عکس در سرتاسر سطح لیوان را دارند) و لیوان سرامیکی معمولی و پی وی سی (که برای چاپ روی لیوان و ماگ  تبلیغاتی بر روی آنها از رنگ کوره ای و چاپ سیلک و یا تامپو بر روی سطحی محدود استفاده می کنند) تقسیم می شوند.

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

مؤسسه تبلیغاتی لاله زار با تجهیزاتی مدرن آماده تقدیم خدمات ذیل با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت به شرکت ها، موسسات و کلیه هموطنان محترم از طریق قبول سفارشات از سراسر کشور می باشد.

خدمات طراحی نام ها و آرم ها و متون تبلیغاتی برای شرکت ها، هتل ها و موسسات و نقش بندی آن ها در ظروف مختلف نظیر انواع لیوان، فنجان و نعلبکی، بشقاب و نیز انواع لباس های کار و سایر البسه و پوشاک انجام می شود

چاپ انواع لیوان سرامیکی

چاپ بر روی لیوان سرامیکی چاپ هر گونه طرح و عکسی با وضوح بالا تضمین میشود که چاپ کم رنگ و یا پاک نگردد .

لیوان سرامیکی حرارتی

لیوان سرامیکی حرارتی لیوانی است که در حالت عادی کاملا ساده بوده و در صورت ریختن نوشیدنی داغ در آن عکس یا تبلیغات شما بر روی آن ظاهر میشود. و بعد از سرد شدن مجدد به حالت اولیه بر میگردد به خاطر کاربردی بودن لیوان و ماندگاری آن تبلیغات شما بسیار تاثیر گذار و طولانی خواهد بود .

لیوان سرامیکی تمام سفید

لیوان سفید سرامیکی یکی از گزینه های مناسب برای تبلیغات مؤثر و هدیه می باشد با توجه به کیفیت بالا و ظاهری سفید و زیبا و نیز قیمت پایین تر نسبت به انواع ماگ های سرامیکی دیگر جهت چاپ لوگو ، برند ، نشان تجاری به عنوان هدایای تبلیغاتی و چاپ عکس های اختصاصی بروی لیوان بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد.

موارد استفاده ماگ سرامیکی سفید ساده

هدایای تبلیغاتی

چاپ لوگو و نشان سازمان جهت هدیه و تبلیغات

هدیه جهت مراسم ها و سالگردهای مختلف

فروشگاه های ظروف

%0