پوستر اسنپ و استند قاب فنری

پوستر اسنپ و قاب فنری بهترین حالت برای نگهداری و نمایش  پوسترهایی که پس از چاپ، لمینیت می شوند می باشد که گوشه های نگهدارنده آنها پلاستیکی و لوله های رابط آن از جنس آلومینیوم می باشد .

پوستر اسنپ  Poster Snap


پوستر اسنپ ( به انگلیسی lorem ipsum )متنی است بی مفهوم که تشکیل شده از کلمات معنی دار یا بی معنی کنار هم. کاربر با دیدن متن لورم ایپسوم تصور میکند متنی که در صفحه مشاهده میکند این متن واقعی و مربوط به توضیحات صفحه مورد نظر است واقعی است. حالا سوال اینجاست که این متن ” لورم ایپسوم ” به چه دردی میخورد و اساسا برای چه منظور و هدفی ساخته شده است؟ پیش از بوجود آمدن لورم ایپسوم ، طراحان وب سایت در پروژه های وب سایت و طراحان کرافیک در پروژه های طراحی کاتولوگ ، بروشور ، پوستر و … همواره با این مشکل مواجه بودند که صفحات پروژه خود را پیش از آنکه متن اصلی توسط کارفرما ارائه گردد و در صفحه مورد نظر قرار گیرد چگونه پر کنند؟؟ اکثر طراحان با نوشتن یک جمله مانند “این یک متن نمونه است” ویا “توضیحات در این بخش قرار خواهند گرفت” و کپی آن به تعداد زیاد یک یا چند پاراگراف متن میساختند که تمامی متن ها و کلمات ، جملات و پاراگراف ها تکراری بود و از این رو منظره خوبی برای بیننده نداشت و ضمنا به هیچ وجه واقعی به نظر نمیرسید تا بتواند شکل و شمایل تمام شده پروژه را نشان دهد. از این رو متنی ساخته شد که با دو کلمه lorem ipsum ( به فارسی : لورم ایپسوم ) آغاز میشد وبا همین نام در بین طراحان وب و گرافیک شناخته و به سرعت محبوب شد. وب سایت های سازنده لورم ایپسوم میتوانند هر تعداد کلمه و پاراگراف که بخواهید به صوورت تکراری یا غیر تکراری برایتان بسازند و تحویلتان بدهند تا از آنها در پروژه هایتان استفاده کنید. وب سایت ipsum.ir ( لورم ایپسوم فارسی) متن های لورم ایپسوم را به زبان فارسی و علاوه بر زبان فارسی به انگلیسی ، عربی ، ترکی استانبولی و … برایتان میسازد. زبان های دیگر نیز رفته رفته به بانک اطلاعاتی لورم ایسپوم فارسی اضافه خواهند شد.
سازه اي كليپسي از جنس آلومينيوم كه به عنوان شيرازه از بالا و پايين كار چاپي را در مي گيرد و موجب ايستايي بهتر آن مي شود. براي زيباسازي دكوراسيون محيط كار و غرفه هاي نمايشگاهي مناسب مي باشد. پوستر اسنپ قابليت نصب روي سطوح مختلف مانند ديوار، پارتيشن و … را داراست و همچنين نصب آن در زمان بسيار كوتاه انجام مي شود.
پوستر اسنپ ها همانطور که از اسمشان پیداست قاب های آماده ای هستند که برای عکس یا پوستر مورد استفاده قرار می گیرند و به ما امکان یک اجرای سریع ولی با کیفیت را می دهند. قیمت مناسب، رنگ و طرح متنوع و شیک و وزن سبک و حمل و نصب آسان این سازه ها را تبدیل به یکی از مرسوم ترین روشها برای تولید تابلوهای آویز، دیواری یا رومیزی کرده است. طرحتان را چاپ کنید، پوستر اسنپ مناسب و مورد نظرتان را با توجه به ابعاد و کاربری از قسمت فروشگاه انتخاب کنید و در مدت زمان کوتاه محصولتان را تحویل بگیرید. قاب ها به هر شکل و اندازه ای ابزارهای پرکاربرد و ساده ای هستند ولی بهتر است قبل از هر انتخابی با یک طراح برای در نظر گرفتن همه جزئیات مشورت کنید تا بتوانید محصولی تاثیرگذار تر داشته باشید.

کاربرد پوستر اسنپ

غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها، مراکز عمومی، مدارس، ادارات، شرکت ها و ….
پر کاربردترین نوع چاپ :
پلات + لمینت (مات – براق) و بنر

Spring Frame         قاب فنری


قابی از لوله های آلومینیومی با گوشه های پلاستیکی همراه با فنر برای نگهداری طرح چاپی در ابعاد گوناگون می با شد. قاب فنری قابلیت نصب روی سطوح مختلف مانند دیوار –پارتیشن و … را داراست همچنین امکان نصب ساعت بر روی قاب فنری وجود دارد
استند قاب فنری یکی دیگر از ابزار تبلیغاتی با قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف مانند دیوار و پارتیشن و … استند قاب فنری می باشد که امکان استفاده در فروشگاه، مراکز عمومی، مدارس، ادارات، شرکت ها و … را دارد و قابل ذکر است امکان نصب ساعت بر روی استند قاب فنری وجود دارد.
لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته میشود.

استند فری پنل یک نوع اسنتد نمایشگاهی قابل حمل است. این استند بیشتر برای پوشاندن دیواره ی غرفه ها در نمایشگاه ها و زیبایی به این غرفه های مورد استفاده قرار می گیرد. استند فری پنل دارای قابلیت تغییر سایز می باشد، که حداقل سایز آن ۱۲۰ در ۱۲۰ سانتی متر و حداکثر سایز ۲۳۰ در ۲۳۰ سانتی متر می باشد.
استند قاب فنری یکی دیگر از استند های نمایشگاهی تبلیغاتی که قابل نصب برای انواع متفاوت پارتیشن ، دیوار و … است استند قاب فنری است این استند غالبا در مراکز عمومی، مدارس، ادارات، شرکت ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر قابلیت های استند قاب فنری این است که می توانید یک ساعت هم روی آن نصب کنید.

کاربرد استند قاب فنری

غرفه های نمایشگاهی ، فروشگاه ها ، مراکز عمومی ، مدارس ، ادارات ، شرکت ها و ….
پر کاربردترین نوع چاپ :
پلات + لمینت (مات – براق)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *