میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر یا پیشخوان رکن اصلی غرفه های نمایشگاهی است که جهت ارائه اطلاعات کالا و خدمات مورد استفاده
قرار می گیرد و تفاوت اصلی آن با میز های معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن ها می باشد

ميز کانتر (Counter table) کاملا پرتابل بوده و در طرح ها و ابعاد گوناگون با توجه به استاندارد هاي ميز کانتر ساخته مي شود و بيشتر براي مصارف سمپلينگ کاربرد دارد.

از ایستایی خوبی برخورداراست و نسبت به نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسبی دارد و در انواع خط کش آهنی ، طرح سوئیسی و تاجدار می باشد.

استند کانتر از اجزای لاینفک در غرفه های نمایشگاهی است . نصب آسان این سازه نمایشگاهی از مزیت های اصلی است که می توان برای آن قائل شد. مطمئن هستم شما در نمایشگاه های مختلف حضور داشته اید پس تصدیق می کنید هیچ غرفه ای بدون میز کانتر نمایشگاهی شکل و شمای غرفه را به خود نمی گیرد  . پس اگر به فکر برپایی یک غرفه هستید حتما در نظر داشته باشید یک میز پیشخوان برای معرفی محصولات خود و برندینگ آنها نیاز دارید در زیر با انواع میز کانتر و نکاتی در چگونگی استفاده از این سازه نکات بیشتری را ذکر می کنیم

ویژگی های میز کانتر نمایشگاهی


صفحه MDF با روکش PVC که قابلیت جمع شدن دارد
میز کانتر دارای قفسه جهت نگهداری کاتالوگ و نمونه محصول می باشد.

از ایستایی خوبی برخورداراست

نسبت به نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسبی دارد

کاملا پرتابل بوده (قابل حمل بودن )

در طرح ها و ابعاد گوناگون با توجه به استاندارد های میز کانتر ساخته می شود

سبک

نصب راحت و آسان در عین حال سریع

مورد استفاده به تعداد دفعات زیاد

کاربرد


غرفه های نمایشگاهی ،سالن ها ، فروشگاه ها ،فرود گاه ها و … کاربرد اصلی این سازه در نمایشگاه ها پاسخگویی به مخاطبین و همچنین سمپلینگ است البته در کنفرانس ها و سخنرانی ها به عنوان استند لپ تاپ و LCD مورد استفاه قرار می گیرد.

نصب


بعد از سر هم کردن سازه به راحتی طرح چاپی را توسط مگنت روی آن نصب نمایید.

طرح بندی و ابعاد گوناگون از مزیت های میز کانتر می باشد که زیبایی خاصی را به غرفه ی نمایشگاهی شما می دهد. اما رعایت استاندارد های میز کانتر الزامی می باشد. جنس میز کانتر نمایشگاهی از  آلمنیوم می باشد که در سبکی و حمل و نقل آسان نقش مهمی دارد. با طبقه بندی که در پشت میز کانتر وجود دارد می توانید از آن به عنوان کتابخانه استفاده نمایید و کاتالوگ و بروشور های خود را درون آن قرار دهید.شما به راحتی می توانید طرح چاپی میز کانتر خود را به راحتی تعویض نمایید.

از ملزومات اصلی نمایشگاه، میز کانتر می باشد. شما برای ارائه توضیحاتی در مورد برند یا کالای خود به مخاطین به این پیشخوان نیازمند هستید تا نتیجه مناسبی از مخاطبین دریافت نمایید. میز کانتر مخصوص نمایشگاه نیست بلکه می تواند در سالن، فروشگاه، فرودگاه، داروخانه و حتی می تواند در سمینار ها و کنفرانس ها مورد استفاده قرار گیرد.

به خاطر طراحی سازه میز کانتر که در اختیار شما می گذارد، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی و در چند دقیقه کوتاه میزکانتر خود را نصب و شروع به کار کنید.

شما می توانید از غرفه ی خود (بازدید کنندگان، مدیریت، فروشندگان، محصولات و … )، عکاسی صنعتی و عکاسی تبیلغاتی تهیه فرمایید و در نمایشگاه های بعدی نیز استفاده نمایید. استفاده از این روش می توانید بر روی اعتبار برند و فروش تاثیر مثبت؛ و پنهانی بگذارید.

  انواع میز کانتر نمایشگاهی


میز کانتر یا پیشخوان رکن اصلی غرفه های نمایشگاهی است که جهت ارائه اطلاعات کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد و تفاوت اصلی آن با میز های معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن ها می باشد.

میز  کانتر ریلی

در این نوع از استند کانتر ها خط کش های به صورت ریلی درون سازه اصلی نصب می شود و بر روی آنها یک تخته از جنس MDF قرار میگیرد ، این سازه از استحکام خوبی برخوردار است.

میز کانتر مگنتی

نوع مگنتی کانتر خط کش هایی را دارا است که به صورت آهن ربا یا همان مگنت به سازه اصلی نصب میشود بارزترین خصوصیت این نوع نصب راحت و آسان این نوع می باشد.

میز کانتر تاجدار

میزکانتر تاجدار نیز نوع دیگری از میزکانتر نمایشگاهی است که مورد توجه اکثر مشتریان قرار دارد .میز کانتر تاجدار یا میزکانتر سمپلینگ ،کاملا تاشو و سبک طراحی گردیده که در کمتر از 5 دقیقه قابل نصب و جمع آوری است و دارای کیف برزنتی مقاوم است که خطر آسیب دیدگی به میز کانتر تاجدار را کم می کند . در قسمت جلوی میز کانتر تاجدار چاپ و تبلیغ شرکت مورد نظر نصب گردیده که سلیقه در انتخاب طرح مناسب نکته ویژه این بخش است. نوع جنس میزکانتر تاجدار به گونه است که در برابر شرایط جوی کاملا پایدار و مقاوم است بدین معنی که نور آفتاب رنگ چاپ را تغییر نمی دهد و آب و باران آن را خراب نمی کند. به دلیل داشتن هدر در قسمت بالای میزکانترتاجدار،جلوه بصری زیبایی دارد و مخاطب را جذب می نماید.البته نوع برخورد متصدیان با مخاطبین بسیار مهم و قابل اهمیت است.استفاده از لباس فرم زیبا و نوع برخورد مناسب و اطلاعات کافی در مورد محصول قابل ارائه باید حتما در نظر گرفته شود.

میزکانتر تاجدار دارای طبقه بوده که نیاز متصدیان به فضا را کمتر می نماید.وزن کم،حجم کم،مقاومت در برابر شرایط جوی،راحتی تعویض چاپ از مهمترین مزایای میز کانتر تاجدار است

میز کانتر MDF

به طبع وقتی کانتری با جنس و متریال Mdf را در اختیار داشته باشید مطمئن هستید که چندین سال از آن استفاده خواهید کرد و بسیار مرقون به صرفه است.

میز کانتر مینی           Mini Counter Table

ابعادآن به نسبت سایر میز کانتر ها کوچک تر بوده و مناسب غرفه های کوچک و فضا های محدود است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *