فلش مموری تبلیغاتی

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی است. سرعت بالای این کالای کوچک و کم حجم در ثبت اطلاعات و همچنین استفاده آسان آن باعث شده است تا بسیار پرطرفدار باشند. به همین دلیل است که اکثرکاربران کامپیوتر حداقل یک فلش مموری برای نگهداری و یا انتقال اطلاعات در اختیار دارند و از سوی دیگر روز به روز شاهد تنوع در مدل و نوع این کالاها در بازار هستیم .
امروزه این هدیه تبلیغاتی با انواع مختلف تجهیزات دیجیتالی مانند کامپیوترها، نوت بوک ها، دوربینهای عکس برداری و فیلم برداری، گوشی های موبایل هوشمند و تبلت ها در ارتباط است.

خیلی از فلش مموری ها از گارانتی برخوردار بوده و آنرا تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی با بیشترین طول عمر و قیمت مناسب می نماید و این بی شک یکی از بهترین انواع محصولات تبلیغاتی با طولانی ترین زمان تاثیر گذاری برای تبلیغ برند و لوگوی شما خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های این هدیه تبلیغاتی تنوع بسیار بالای آن در شکل، جنس و فرم فلش های مموری است نظیر فلش مموری چرمی ، فلش مموری فلزی یا فلش مموری استیل ، فلش مموری کریستالی ، فلش مموری کارتی ، فلش مموری خودکاری ، فلش مموری جاکلیدی، فلش مموری مچی ، فلش مموری عروسکی، فلش مموری شیشه ای، فلش مموری کلیدی، فلش مموری موبایل یا فلش مموری او تی جی (OTG) و … که باعث شده این محصول تبلیغاتی همیشه بعنوان گزینه ای جهت هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شود.

چرا فلش مموری تبلیغاتی؟


در حقیقیت، فلش مموری تبلیغاتی یکی از نوآوری‌های فنی بزرگ در دهه‌ی گذشته می‌باشد. یکی از نکته‌های بسیار مهم در بازاریابی تبلیغاتی در مورد فلش مموری‌ها، ذخیره‌سازی بسیار بالای آن است. استفاده از فلش مموری‌های تبلیغاتی برای شما بسیار مقرون به صرفه و برای مشتریانتان مفید، ماندگار و اثربخش می‌باشد. شما می‌توانید آن را در هرجایی نگهداری نمایید و اطلاعات بسیار زیادی را بر روی آن قرار دهید. فلش مموری‌ها استفاده از کاغذ  را به صورت قابل توجهی کاهش می‌دهند. یک طراحی خوب و بسته‌بندی جذاب به مشتریان شما کمک میکند که برای انتخاب فلش مموری شما تردیدی نداشته باشند. شما می‌توانید به جای ارائه‌ی بروشور و کتابچه‌های تبلیغاتی، محصولات خود را با گرافیک بالاتر و طرحی جذاب‌تر به صورت فیلم یا در قالب PDF بر روی فلش مموری بارگذاری و آن را به مشتری نمایید. همچنین در هزینه‌های چاپ نیز صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید. در این صورت مشتری شما برای ملاحظه‌ی محصولات یا فروشگاه شما بر روی فلش مموری اشتیاق بیشتری خواهد داشت و احتمالا زمان زیادی را برای مشاهده‌ی آن صرف خواهد نمود. از سوی دیگر، شما می‌توانید در هر لحظه، جدیدترین نسخه از بروشور و محصولات خود بر روی فلش مموری قرار داده و متحمل هزینه‌های چاپ مجدد و دور ریختن کاتالوگهای قدیمی نشوید. قرار دادن اطلاعات بر روی فلش مموری‌ها و برداشتن و جایگذاری اطلاعات  بر روی آن بسیار راحت می‌باشد و مشتری شما پس از مشاهده کاتالوگ شما به راحتی می‌تواند بارها و بارها از فلش مموری استفاده نمایدکه برای سمینارها و اجتماعاتی که نیاز به انتقال محتوا نیز داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم.

تفاوت بین یک فلش مموری تبلیغاتی و یک فلش مموری معمولی چیست؟

در یک فلش مموری مارک‌دار از یک سبک پوششی استاندارد استفاده می‌شود و یک لوگوی شرکت روی آن نقش بسته است. یک فلش مموری تبلیغاتی یک محفظه ساده‌ای دارد که که بر اساس شکل و رنگ‌های منحصر به فرد ساخته شده است. اندازه تراشه فلش مموری می‌تواند با توجه به میل شما انتخاب شود، در حالی که رنگ‌ها و لوگوی آن محدود به یک مجموعه و یک منطقه چاپ روی فلش مموری می شود. همه چیز روی یک فلش مموری سفارشی، کاملا قراردادی است.

بنابراین چرا یک فلش مموری سفارشی را انتخاب کنیم؟

در بازارهای شلوغ امروزه هر چیزی که شما را از رقابت باز دارد به اندازه طلا ارزش دارد. یک فلش مموری مارک‌دار یا فلش مموری تبلیغاتی می‌تواند به شما تنها همین کمک را بکند اما یک فلش مموری تبلیغاتی به شما یک مزیت خلاق را نسبت به رقبایتان می‌دهد.

استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی

استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی امروزه، فلش مموری ها یا فلش‌هایUSB  همه کارهایی را که درایوهای قدیمی انجام می‌دادند دربرمی گیرند. USBکه مخفف شده‌ی عبارت “Universal Serial Bus)” می‌باشد، نامی ست برای آن دسته از  ابزارهای پرتابل کوچکی که به ورودی‌های  USB کامپیوتر وصل می‌شوند. فلش مموری ها حجم زیادی از اطلاعات را به‌طور شگفت‌انگیزی در خود ذخیره می‌کنند، و برای انتقال آسان داده‌ها از یک کامپیوتر به کامپیوتری دیگر طراحی‌شده‌اند.استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی این ویژگی، آن‌ها را به درایوهای مموری ایده آلی برای کاربردهای گوناگون تبدیل ساخته است:اطلاعات محصول یا خدماتتان را با مشتریان بالقوه‌تان به اشتراک بگذارید.کیت و بسته‌ی اطلاعاتی و تصاویری باکیفیت از سازمانتان را به‌راحتی در اختیار روزنامه‌نگاران، متصدیان امور تبلیغاتی و سرمایه‌گذاران قرار دهید.فلش مموری های تبلیغاتی سفارشی را به‌عنوان هدیه‌ی تبلیغاتی برای مشتریان،استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی همکاران و شرکای خود ارائه دهید

فلش مموری های تبلیغاتی بهترین وسیله برای بکار بردن تزیینات و راحتی کار و هر کاری مرتبط در این زمینه هستند.استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی به خاطر کار آیی آن‌ها، نودویک درصد از کسانی که این فلش‌ها را دریافت می‌کنند آن‌ها را برای خود نگه می‌دارند و استفاده می‌کنند. آن‌ها راهی ساده برای ذخیره کردن داده‌های شما و انتقال آن‌ها به هرجایی می‌باشند.درحالیکه این وسیله برای ذخیره سازی و انتقال حجم بالایی از داده های دیجیتالی بسیار عالی می باشد،استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی می توان کارهای خلاقانه و فانتزی نیز روی آن انجام داد و براحتی کارهای تبلیغاتی تان را روی آن پیاده کنید یا آنها را به عنوان هدیه ای مناسب برای دوستان یا خانواده تان بکارببرید،استفاده از لوگو روی فلش مموری تبلیغاتی یا در رویدادهای خاصی به همه تقدریم کنید.

مزیت استفاده از فلش مموری


مزیت استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی ارزان فلش مموری های تبلیغاتی بهترین وسیله برای بکار بردن تزیینات و راحتی کار و هر کاری مرتبط در این زمینه هستند. به خاطر کار آیی آن‌ها، نودویک درصد از کسانی که این فلش‌ها را دریافت می‌کنند آن‌ها را برای خود نگه می‌دارند و استفاده می‌کنند. آن‌ها راهی ساده برای ذخیره کردن داده‌های شما و انتقال آن‌ها به هرجایی می‌باشند.

درحالیکه این وسیله برای ذخیره سازی و انتقال حجم بالایی از داده های دیجیتالی بسیار عالی می باشد،مزیت استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی ارزان می توان کارهای خلاقانه و فانتزی نیز روی آن انجام داد و براحتی کارهای تبلیغاتی تان را روی آن پیاده کنید فلش مموریه تبلیغاتی یا آنها را به عنوان هدیه ای مناسب برای دوستان یا خانواده تان بکارببرید، یا در رویدادهای خاصی به همه تقدریم کنید.

مزیت استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی ارزان از هدایای تبلیغاتی فلش مموری برای کنفرانس ها و نمایشگاهها گرفته تا هدایایی برای کارمندان، برای حضار و شرکت کنندگان در رویدادهای کاری، این هدایای تبلیغاتی کاربردی میتوانند تضمین کننده ی خوشحالی و رضایتمندی دریافت کنندگان شان باشند.

بطور مثال، فلش مموری ها را میتوان برای موارد زیر بکار برد:

بهبودی و ارتقای عملکرد سیستم

ذخیره سازی و استفاده از نرم افزارهای فلش مموری  پرتابل و انتقال آنها روی چندین کامپیوتر

ارتقای سطح امنیت سیستم

محافظت کردن داده های کامپیوترتان از دسبرد و سرقت

کنارهم قراردادن فایلهای رسانه ای از یک رویداد بخصوص، فایل های شخصی یا کاری در یک جا و استفاده لز آنها در صورت لزوم

میتوان از آنها برای نمایش فایلهای رسانه ای در نمایشگاهها در کنار دستگاههای نمایش تصویری استفاده کرد.

طراحی و چاپ روی فلش مموری

ارائه خدمات چاپ رنگی فلش مموری و حک لیزری فلش مموری های تبلیغاتی با بهترین کیفیت و دقت بسیار زیاد در انجام کار.
در ارائه محصولات تبلیغاتی و فلش مموری یکی از مهمترین موارد کیفیت و زیبایی چاپ می باشد. ویستا تکنولوژی برای چاپ رنگی روی فلش مموری تبلیغاتی و به خصوص فلش مموری کارتی از دستگاه چاپ ژاپنی با کیفیت عالی استفاده می نماید. چاپ خوب سبب خاص شدن محصولات تبلیغاتی می شود. همچنین خدمات حک لیزری با بهترین و دقیق ترین دستگاه انجام پذیر می باشد.

بسته بندی های متنوع

  شاید فلش مموری به تنهایی برای اهدا کردن شکیل نباشد اما به راحتی می توان با قرار دادن فلش مموری تبلیغاتی در بسته بندی های  زیبا  این مشکل را برطرف کرد و بر جذابیت آن افزود، ویستا تکنولوژی برای محصولات خود جعبه های چوبی شکیل و کاربردی را فراهم کرده است. انواع جعبه چوبی برای فلش مموری های تبلیغاتی و پاور بانک موجود می باشد همچنین کیف های چرمی ، قاب پلاستیکی آماده ارائه می باشد.

ذخیره اطلاعات روی فلش مموری

در صورت تمایل و نیاز مشتری می توانیم اطلاعات مورد نظر شما را در فلش مموری بار گذاری و قفل کنیم.

نکته: محصولات تبلیغاتی معرف شرکت و سازمان شما می باشند. بطور قطع مصرف کننده با مشاهده و به کاری گیری از هدایای شما در مورد شما قضاوت خواهد کرد و آن را نمونه ای از محصول یا خدمات شما می داند پس در انتخاب خود بیشتر دقت داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *