استند رومیزی نمایشگاهی و فروشگاهی

یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردی استند است.استند سازه ای است بسیار سبک برای نمایش طرح های گرافیکی می باشد. با استفاده از یک استند ایستاده به راحتی می توان توجه بازدید کنندگان را جهت تبلیغات جلب نمود . در واقع استند ساده ترین و پر استفاده ترین سازه پرتابل نمایشگاهی می باشد .

استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها،داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرکتها کاملاً قابل مشاهده هستند متاسفانه بسیاری از مشتریان گرامی از تنوع قابل دسترسی این استندها مطلع نبوده و به فراخور نیاز خود سفارش طراحی و ساخت نمی دهند . استند سازه هایی هستند که در غرفه سازی و غرفه آرایی در نمایشگاه ها کاربرد دارند . از استند ها برای معرفی محصولات در فروشگاه ها هم استفاده می شود.استندهای نمایشگاهی یکی از ابزاری هستند که در نمایشگاه ها و با تنوع خاص و اشکال مختلف به معرفی خدمات و کالا و محصول شما میپردازند. استندهای نمایشگاهی با اینکه بزرگ نیستند ولی از لحاط بازدهی تبلیغاتی بسیار مفید می باشند. از ویژ گی های استند رومیزی و استند پاپ آپ و استند رول آپ می توان به پایین بودن قیمت ، سطح تبلیغ وسیع آن و تولید سریع آن اشاره کرد. یکی دیگر از مزییت های سازه های نمایشگاهی حمل آسان آن است که براحتی تولید و براحتی حمل می شوند . بیشتر سازه های نمایشگاهی از جمله استند پاپ آپ و استند جا کاتالوگی و استند جا بروشور و استند ایکس دارای کیف مخصوص برای حمل و نقل هستند. استند ها سازه هایی هستند که براحتی هر مدیایی که باشد روی آنها نصب می شود اعم از استند پلات و لمنیت و استند بنر و استند و استند رول آپ و استند په په و … استندهایی که برای فضاهای داخلی و فضای باز استفاده می شود به استند های (indoor banner) معروف می باشند و استند هایی که در فضا و محیط داخلی استفاده می شوند (outdoor banner) می گویند. استند ها بعلت سبکی و راحتی جابجایی به استندهای پرتابل هم معروف می باشند .

استند رومیزی چیست؟


استند رو میزی ویترینی کوچک از محصولات شماست که بر روی میز فروشگاه قرار میگیرد این ویترین باید طوری ساخته شود که اولا مستحکم بوده تا در مقابل تست های مکرر مشتریان مقاوم باشد و از نظر طراحی و زیبایی استند طوری باشد که مشتری را به خود جذب نماید .

استند رومیزی Desktop Banner Stand جنس آن از پلاستیک فشرده بوده و در سایز های A3 , A4,A5 موجود می باشد.
مهمترین ویژگی این استند ابعاد کوچک و کم هزینه بودن آن است و در نمایندگی ها ، کارخانجات، ادارات و موسسات استفاده می شود.

رنگ بندی ها

در انتخاب نوع رنگ  استند رومیزی  باید توجه کرد به محصولی که در ان قرار خواهد گرفت و رنگی راانتخاب نمود که بتواند زیبایی بالایی به محصول ما بدهد اما رنگبندی در ساخت استند از طیف رنگی بالایی برخوردار است و میتوان با انتخاب صحیح رنگ محصولتان را دو چندان زیبا نمایید.

نور دهی در استند رومیزی

نور عاملی موٍر در شناخت اجسام است به گونه ای که اگر نور نبود ما هرگز نمیتوانستیم جسمی را ملاحظه کنیم بدین سبب است که نور تاثر بالایی در تبلیغات دارد و میتواند محصول ما را ان چنان به مشتری نشان دهد که مشتری را به وجه در اورد پس نور فاکتور مهمی در ساخت استند رومیزی است بدین منظسور استند سازان با تجربه خود در این ضمینه با توجه به سفارش مشتری نوردهی زیبا را نیز در این محصول به کار میبرد با طیف وسیعی از نور ها .

محصولات مورد نیاز استند

تمام محصولاتی که نیاز به رشد و دیده شدن دارند اعم از بهداشتی ارایشی داروخانه ای و محصولات انواع اصناف نیاز دارند که برای هر یک تک تک استند ساخت و با زیبایی تمام محصول خود را به مشتری نشان داد

ویژکی های منحصر به فرد:
سبک و ارزان بودن
حمل و نصب آسان
راحتی تعویض طرح
قابلیت تغییر سایز

کاربرد :
نمایشگاه ها ، کنفرانس ها ، همایش ها ، رویداد های ورزشی ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، لابی ها و …

پر کاربرد ترین نوع چاپ:
پلات + لمینت (مات – براق)

نصب :
با توجه به سایز استند،پانچ های طرح چاپ شده به راحتی درون قلاب ها قرار می گیرند.

استند قابل تغییر سایز Banner Stand جدیدترین نوع استند می باشد.

جنس آن از آلومینیوم سبک و در بعضی از انواع از پلاستیک فشرده بوده و به راحتی قابل تغییر سایز می باشد.
در دو نوع ایرانی و خارجی موجود است

نقش استند تبلیغاتی در محل خرید

تبلیغات در نقطه خرید که در فروشگاه ها ومراکز خرید صورت می گیرد وبه اختصار (پاپ ) خوانده می شود در سالهای اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده ، انجمن تجاری بین المللی تبلیغات در نقطه خرید پیامی تحت عنوان سه چهارم دارد بدین معنا که سه چهارم تصمیمات مشتریان برای خرید کالا با خدمت در نقطه خرید شکل می گیرد که می توان گفت مشتری 75% در فروشکاه تصمیم می گیرند خرید کنند ، که یکی از بهترین رسانه تبلیغاتی در مراکز خرید قرار می گیرند ودر لحظه مشتری را ترغیب خواهند کرد.

کاربرد های استند رومیزی

تبلیغات : معرفی تجارت کسب وکار شما به صورت ویژه و ماندگار کردن برند شما در ذهن افراد

نمایشگاه : غرفه های نمایشگاهی

سالن های همایش

فروشگاه ومراکز خرید

هتل ها

کنفرانس ها به ویژه کنفرانس های خبری

سمپلینگ ( تبلیغ نمونه غذا ونوشیدنی )

استند سمت های اداری

وارد هر شرکتی یا اداره ای که می شویم,بر روی میز تک تک کارمندان  سازه ای دیده می شود که نشان دهنده مشخصات و کار آن فرد در اداره و یا سازمان می باشد.از آن جا که ورق های پلکسی گلاس ضد ضربه و خش بوده و قابلیت خم شدگی را دارند,برای ساخت این استند ها انتخاب مناسبی می باشند.

استند رومیزی لوازم تحریراداری

استند های لوازم اداری نیز با توجه به نوع نیاز به گونه های زیر ساخته می شود:جای برگه های اداری,ابزار نوشتاری,تقویم,کارت ویزیت و… که بنا به سلیقه و طرح مشتری خدمات لازم ارائه می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *