استند تلسکوپی

استند سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده واین امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید از مزایای انواع استندها می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد.
استندهای تبلیغاتی نیز همچون نوع نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی وجود دارد. این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم میآورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند.
استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند از جمله استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی ( indoor banner ) وفضای باز( outdoor banner ) تولید می شوند.
یکی از انواع استند ها استند تلسکوپی است که سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید از مزایای انواع استندهای تبلیغاتی می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد.

انواع استند تلسکوپی


تنوع استندها و پایه‌های نمایشی تلفن همراه آن‌قدر گسترش دارد که غیرممکن در بازار و یا سایتهای اینترنتی دو مدل مانند یکدیگر مشاهده کنید. شرکت‌های تولیدی به دلیل تولید ساده این محصولات اقدام به طراحی مدل‌های متفاوت و زیبایی کرده اند. برخی از آن‌ها تنها به‌عنوان یک استند یا نگه‌دارنده ساده استفاده می‌شوند و برخی دیگر به‌عنوان یک‌پایه نمایشی برای تبلیغات و یا فروشگاه‌های تلفن همراه. دسته دوم معمولاً باقابلیت انعطاف‌پذیری و قفل شدن امنیت بیشتری را برای استفاده در مکان‌های عمومی برای فروشنده دارند.

 سه پایه بوم تنظیمی

استند سه پایه بوم سازه ای است با سه پایه فلزی تلسکوپی ،قابل تنظیم جهت نگهداری عمودی قابهای عکس ،تخته شاسی ،فوم برد ،بوم نقاشی و تصاویر تبلیغاتی.نصب و برپایی سه پایه بوم فلزی سریعا انجام می گیرد . سه پایه بوم نقاشی را از کیف خارج نمایید, پایه ها را بسمت خارج بکشید و ضامن آنرا ببندید سپس نگهدارنده بوم یاکه بصورت مشبک تولید شده بر روی دو عدد پین که روی پایه تعبیه شده قرار دهید .
استند شما آماده است .جنس سازه سه پایه بوم از آلومینیوم ،آهن و پلاستیک است. قیمت فروش ارزان ،حمل و نقل آسان ،سبک و کم حجم بودن، کیفیت و جنس مرغوب و با کیفیت ، از آن سازه ای پر کاربرد و محبوب ساخته است. موارد استفاده از آن زیاد است. مانند گالری های نقاشی ،نمایشگاه های تجاری ،آتلیه های عکاسی ،غرفه های نمایشگاهی ،دکوراسیون ،ارگانها و نهاد های دولتی و … که در فضای خارجی و محیط داخلی مصرف دارد.از دیگر نام های آن میتوان به سه پایه نقاشی, پایه فوم برد, سه پایه فوم برد و استند سه پایه بوم نیز اشاره کرد.

سه پایه بوم شاسی نمایشگاهی

طراحی و تجهیز سازه‌های نمایشگاهی با فضا و امکانات نمایشگاه‌ها در اشکال متنوعی ساخته می‎‎شود که باتوجه به محدودیت‌های مالی، مکانی و زمانی بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده از سازه‌های نمایشگاهی چاپی مقرون به صرفه می‎باشد. به عبارت دیگر، این سازه ها شامل تمامی ابزارهایی است که در غرفه‌ها برای جابه جا کردن و معرفی محصولات استفاده می‎‎شود.

سه پایه ها ی نمایشگاهی صرفا برای نمایش آثار هنری طراحی و ساخته نشده اند بلکه بسیاری از آنها مختص به نمایش آثار صنعتی،خانگی یا تزیینی هستند.سه پایه بوم ها در حیطه های کاری مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، استند سه پایه بوم نمایشگاهی مانند استند های دیگر جنبه تبلیغاتی داشته و کار معرفی محصول را بر عهده دارد.

سه پایه بوم حرفه ای

سه پایه بوم شامل سه پاپه می باشد که باعث شده است تعادل خود را به خوبی حفظ کند و همچنین این محصول در برابر تنش و ضربه مقاومت بالایی دارد.

تمام ابعاد استند نمایشگاهی و سایز استند تبلیغاتی در سازه های نمایشگاهی باید مد نظر قرار داده شود.

کاربردهای استند تلسکوپی


سازه استند تبلیغاتی در مکان های مختلفی برای معرفی تجارت وکسب وکار به صورت ویژه مخصوصا در نقطه خرید بکار گرفته می شود و همچنین در محیط غرفه های نمایشگاهی ، فروشگاه و مراکز خرید،هتل ها، کنفراس‌ها به ویژه کنفراس‌های خبری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
•    تبلیغات:معرفی تجارت وکسب وکار شما به صورت ویژه مخصوصا در نقطه خرید
•    نمایشگاه: غرفه های نمایشگاهی
•    سالن های همایش
•    فروشگاه ومراکز خرید
•    هتل ها
•    کنفراس ها به ویژه کنفراس های خبری
•    سمپلینگ(تبلیغ نمونه غذا ونوشیدنی)

تاثیر کیفیت چاپ در استند تبلیغاتی تلسکوپی

تاثیر گذار ترین  ویژگی یک استند خوب علاوه بر  طراحی و جنس  آن، کیفیت چاپ آن می باشد تا بتواند تاثیر مطلوبی از یک استند در ذهن مخاطب ایجاد کند . بنابر این در نظر داشته باشیم که چاپ با کیفیت در استند تبلیغاتی تاثیر به سازی دارد.

مزایای استفاده از استند تبلیغاتی تلسکوپی


ماندگاری استند ها از مزیت آنهاست واینکه استند های طبقاتی بعنوان قفسه استفاده می شود وخود باعث می شود تا ماندگاری بیشتری در فروشگاه داشته باشد .
از مزایای استند های کارتن پلاست این است که هنگام حمل ونقل بصورت بسته بندی های باریک همراه با راهنمای نصب می باشد که حمل ونقل وانبارداری را بسیارآسان می کند.
استند تبلیغاتی نیز همچون نوع نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی وجود دارد. این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم میآورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند
ویژگی ها ومزایای استفاده از استند:
امکان استفاده در فضای داخلی(indoor) وفضای خارجی(outdoor)
قابلیت استفاده از استند به صورت یک طرفه ودو طرفه
مقرون به صرفه واقتصادی
قابلیت حمل
قابلیت تنظیم عرض
قابلیت تنظیم ارتفاع
قابلیت تغییرطرح گرافیگی(پوستر،تابلو) بدون نیاز به تغییر پایه
نصب وراه اندازی وجمع اوری سریع وآسان
تنوع درانواع وابعاد وطرح
طراحی با توجه به نیاز مشتری و سطح تبلیغاتی وسیع
محدود نبودن به فرم وقالب خاص

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *